Комунальний заклад "Червоненський заклад дошкільної освіти ( ясла-садок) "Берізка" загального розвитку" Глеюватської сільської ради

7 бер. 2013

Вітання зі святом Весни!

Колектив дошкільного закладу вітає всіх жінок зі святом 8 Березня! Бажає здоров"я, щастя всім, успіхів, сімейного затишку і великого кохання.
20 лют. 2013

Семінар - практикум " Формуємо творчу особистість "

Метою семінару було виявити, конкретизувати й узагальнити знання педагогів із проблеми формування творчої індивідуальності дошкільників засобами естетичного виховання; розвивати творчу активність, нестандартність мислення.
13 лют. 2013

Колективний перегляд заняття "Моя родина - мамо і тато"

13.02.2013 року переглянули заняття "Моя родина - мамо і тато" за програмою "Українотворець", яке відбулося в старшій групі. Вихователь Копач Н.І.
12 лют. 2013

Колективний перегляд заняття "Квіти нашого будинку"

12.02.2013 року переглянули заняття в середній групі "Квіти нашого будинку"за програмою "Українотворець". Вихователь Позднякова Л.М.
6 лют. 2013

Колективний перегляд заняття "Розвиток креативності під час театралізованої діяльності"

6 лютого 2013 року педколектив ДНЗ "Берізка" та вчитель початкових класів Червонозабійницької СЗШ Ковбанюк Т.В. переглянули показ театралізованого дійства в старшій групі "Пізнайки". Підготували заняття вихователь Копач Н.І. та музичний керівник Поздняков М.Я.
4 лют. 2013

Колективний перегляд заняття "Мандрівки сніжинки"

01 лютого педагоги дитячого закладу переглянули інтегровану організовану діяльність дітей 5 -го року життя з пріоритетом продуктивних видів діяльності. Вихователь Герасименко Л.В., яка атестується в 2012-2013 навчальному році показала нетрадиційну техніку малювання з дітьми.
31 січ. 2013

Районний конкурс дитячо - батьківських проектів

Червоненський дошкільний заклад "Берізка " - переможець районного конкурсу дитячо - батьківських проектів.
27 груд. 2012

З Новим роком!

Вихованці дитячого садка піснями, хороводами, іграми зустріли Новий рік 2013. Малят вітав Червоненський сільський голова Тимофієв С.М.,передав вітання від народного депутата України Д.Шпенова і вручив солодощі.